Mutluluğun yeni adresi Kayseri Kocasinan


Kayseri Kocasinan Belediyesi’nin daha modern ortamda daha güzel hizmet verdiği yeni ‘Nikah Salonu’nun da çiftler, en mutlu ‘Evet ’ini diyor.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin geleceğine en az 50 yıl hizmet verecek olan yeni nikah salonunda evlenen çiftlere sürpriz yaparak, nikahlarını kıyan Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Çiftlerimiz, mutlu başlangıçlarına ve yeni hayatlarına yeni nikah salonumuzda ‘Evet’ diyor” dedi.

Kayseri’ye ve Kocasinan’a yakışır bir nikah salonu kazandıran Başkan Çolakbayrakdar, fırsat buldukça yeni nikah salonunda evlenen çiftlere sürpriz yaparak, nikahları kıyıyor. Başkan Çolakbayrakdar’ın bizzat kıydığı nikah törenlerinde dünya evine girmenin mutluluğunu yaşayan  çiftler, ‘Evet‘ diyerek yeni birer hayata adım atmış oldular.

Genç çiftlere nikah seti hediye eden Başkan Çolakbayrakdar, “Evlenen çiftlerin ve ailelerin mutlu zamanlarında yanlarında olmak bizleri mutlu ediyor. Vatanımızın birliğini muhafaza edecek, milletimizin bütünlüğünü koruyacak ve kutsal değerlerimize sahip çıkacak birer aile yuvası olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz. Evlenen çiftlerimize sevgi, saygı ve anlayış içinde huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum” diye konuştu.

Yazlık ve kışlık mekan diye iki farklı konseptle hazırlanan yeni nikah salonunda çiftler, en mutlu ‘Evet’ini çok daha modern bir salonda dediklerini dile getiren Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan belediyesi olarak bizler yeni yuvaların kurulmasına vesile oluyoruz. Yeni evlenen çiftlerin ve ailelerin mutlu zamanlarında yanlarında olmamız bizleri mutlu ediyor. Mevcuttaki modern nikah salonuyla genç çiftlere, hayatlarının en mutlu anını yaşadıkları nezih bir ortam sunuyorduk. Yaklaşık 8 aydır daha konforlu ortamda daha iyi hizmet vermek amacıyla hizmete sunduğumuz yeni nikah salonu, Kayseri’mize çok yakıştı” ifadelerini kullandı.

BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.


Back To Top