Bilecik’te genç kızın gelinlik hayali gerçek oldu


0

BEĞENDİM

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde özel gereksinimli 33 yaşındaki genç kızın gelinlik hayali gerçek oldu.

Sedat CEYLAN / BİLECİK (İGFA) –  Bozüyük ilçesinde her genç kız gibi gelinlik giyme hayali olan 33 yaşındaki özel gereksinimli Huriye Çanakçı’nın gelinlik hayali ailesi ve Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, tarafından gerçekleştirildi.

Huriye Çanakçı’nın ailesi tarafından temsili olarak hazırlanan düğünde beyaz gelinliğini giyerek kına yakılırken gelin Huriye’nin mutluluğu yüzünden okundu.

“ENGELLER SEVGİ, SAYGI İÇERİSİNDE AŞILIR”

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Engelli Huriye kardeşimizin dileğini gerçekleştirmekten çok mutlu olduk. Huriye Çanakçı bugün dünyaya hayallerini gerçekleştirmek için engel tanımayın mesajı verdi. Temsili de olsa onun gözlerinden mutluluğu gördük. Yaşamak, hayaller kurmak ve onları gerçekleştirmek, önemli olan aslında zihinlerdeki, kalplerdeki engelleri kaldırabilmektir. Diğer engeller sevgi, saygı içerisinde aşılır” dedi.

Bilecik’te genç kızın gelinlik hayali gerçek oldu

 “KIZIMIN TEK DİLEĞİ BEYAZ GELİNLİK GİYMEKTİ”

Baba Remzi Çanakçı da, kızınn tek dileğinin beyaz gelinlik giymek olduğunu belirterek, “Bizde onun hayalini gerçekleştirmek istedik. Amacımız çocuğumuzu sevindirmekti. Gerçekten çok güzel oldu. Kızımın bu mutluluğu yaşamasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bilecik’te genç kızın gelinlik hayali gerçek oldu

Bilecik’te genç kızın gelinlik hayali gerçek oldu

www.pazaryerigundem.com


Back To Top